Калдрма до Даблина: БиХ извукла неријешено против Ирске

Фудбалска репрезентација БиХ вечерас је у Зеници одиграла 1:1 против Ирске у првој утакмици додатних квалификација за одлазак на Европско првенство које ће се наредне године одржати у Француској. Одлука о путнику на Евро пада за три дана у Дублину. Гости су први дошли у вођство голом Брадyја у 81. минути, Џеко поравнао четири минуте […]

петак, новембар 13, 2015 / 22:59

Фудбалска репрезентација БиХ вечерас је у Зеници одиграла 1:1 против Ирске у првој утакмици додатних квалификација за одлазак на Европско првенство које ће се наредне године одржати у Француској.

Одлука о путнику на Евро пада за три дана у Дублину.

Гости су први дошли у вођство голом Брадyја у 81. минути, Џеко поравнао четири минуте послије.

Тежак посао имаће "змајеви" у реваншу за седам дана у Даблину, али нимало лак нису имали ни вечерас у Зеници, посебно у другом полувремену када се густа магла спустила на терен Билиног поља и створила готово немогуће услове.