Јувентус побиједио најнезгоднијим резултатом

Фудбалери Јувентуса савладали су у Торину мадридски Реал резултатом 2:1 у првој утакмици полуфинала Лиге шампиона. "Стара дама је стигла до вођства голом Алвара Морате у осмом минуту. Тевез је на асиситенцију Маркизија гађао даљи доњи угао гола Реала, Касиљас је одбио лопту, коју је у мрежу спремио Мората. Реал је у 27. минуту стигао […]

среда, мај 6, 2015 / 08:55

Фудбалери Јувентуса савладали су у Торину мадридски Реал резултатом 2:1 у првој утакмици полуфинала Лиге шампиона.

"Стара дама је стигла до вођства голом Алвара Морате у осмом минуту. Тевез је на асиситенцију Маркизија гађао даљи доњи угао гола Реала, Касиљас је одбио лопту, коју је у мрежу спремио Мората. Реал је у 27. минуту стигао до изејдначења, када је Роналдо сјајно реговао на лопту Родригеза и главом је смјестио иза леђа Буфона. Коначан резултат утакмице поставио је Тевез у 58. минуту са бијеле тачке.

Реванш утакмица на стадиону "Сантијаго Бернабеу" на распореду је 13. маја.

Сутра је на програму први сусрет другог полуфиналног дуела у којем ће Барселона дочекати Бајерн.