Јосиповић и српска застава
У секцији о Хрватској "ББЦ" је на свом сајту представио и лидере те државе, а самим тим и њеног председника Иву Јосиповића, што сигурно и не би привукло толико пажњу, да уз његову фотографију у позадини није стављена застава Србије и Чешке, преноси хрватски "Национал”. На тој страни представљени су основни подаци о хрватском председнику […]

У секцији о Хрватској "ББЦ" је на свом сајту представио и лидере те државе, а самим тим и њеног председника Иву Јосиповића, што сигурно и не би привукло толико пажњу, да уз његову фотографију у позадини није стављена застава Србије и Чешке, преноси хрватски "Национал”.
На тој страни представљени су основни подаци о хрватском председнику и премијеру Зорану Милановићу и њиховим овлашћењима. Ово није први пут да Хрвати имају проблем са српском тробојком када их представљају у свијету. Медији у Загребу подсјећају да то није први пут да су се страни медији забунили и помијешали хрватску и српску заставу.
Наиме, Руси су приказали српску тробојку уместо хрватске заставе на званичним плакатима којима су у Москви промовисали Евровизију 2009, чији су били организатори.
Ма ово је снимљен на некој конференцији, ено види се микрофон а и застава Чешке, поред српске, мада више личи да је накнадно постављен његов лик.
Братство и јединство B-)
Ma kako god bilo, bas mu lijepo stoji srpska trobojka iza ledja.