Игокеа наставила побиједнички низ и против Звезде

Кошаркаши Игокее савладали су екипу Црвене звезде у Београду резултатом 76:75 (17:16, 12:12, 30:18) Игокеа је славила због тога што су искористили своје шансе док је Звезда била преслаба у отвореним шутевима до којих је дошла. Равноправна игра виђена је у првом полувремену али је у другом дијелу меча Игокеа преломила у своју корист предвођена […]

петак, октобар 19, 2012 / 22:04

Кошаркаши Игокее савладали су екипу Црвене звезде у Београду резултатом 76:75 (17:16, 12:12, 30:18)

Игокеа је славила због тога што су искористили своје шансе док је Звезда била преслаба у отвореним шутевима до којих је дошла.

Равноправна игра виђена је у првом полувремену али је у другом дијелу меча Игокеа преломила у своју корист предвођена сјајним Дозетом који је убацио 14 поена.

Лош проценат слободних бацања имале су обје екипе али је на крају Игокеа ипак славила и обезбиједила пету узастопну побједу у лиги и остала на првој позицији на табели.

Српски тенисер Новак Ђоковић био је у гост кошаркаша Црвене звезде. Ђоковић је у Звездином дресу са бројем један изашао на терен неколико минута прије меча, а дочекан је овацијама навијача.

Капитен црвено-белих Игор Ракочевић му је поклонио дрес са потписима свих играча.