Хемофарм спасио Звезду, избацивши Задар

Кошаркаши Хемофарма савладали су Задар у посљедњој утакмици 25. кола НЛБ лиге резултатом 92:70 (26:12, 17:16, 30:25, 19:17) и тако оставили Црвену звезду у регионалном такмичењу, док су се домаћини овим поразом опростили од НЛБ лиге. Вршчани су већ средином прве четвртине успоставили доминацију, да би десетак минута касније дошли и до прве двоцифрене предности. […]

недеља, март 13, 2011 / 23:07

Кошаркаши Хемофарма савладали су Задар у посљедњој утакмици 25. кола НЛБ лиге резултатом 92:70 (26:12, 17:16, 30:25, 19:17) и тако оставили Црвену звезду у регионалном такмичењу, док су се домаћини овим поразом опростили од НЛБ лиге.

Вршчани су већ средином прве четвртине успоставили доминацију, да би десетак минута касније дошли и до прве двоцифрене предности. До краја првог полувремена предност Хемофарма је расла и отишла на двадесет поена, па се већ тада знао побједник овог сусрета.

У другом полувремену гости су без проблема држали остварену разлику која ниједном није пала испод 10 поена. Вршчане су предводили Џордан са 18, Шутало са 12 и Савовић са 10 поена, док су код Задра двоцифрен учинак имали само Цар са 20 и Иванов са 11 поена.

Кошаркаши Црвене звезде побиједили су данас у Београду екипу љубљанске Олимпије резултатом 92:70 (26:12, 17:16, 30:25, 19:17).

Посљедње коло НЛБ лиге игра се у уторак и сриједу.