Домаћи бендови на домаћем терену у Дом омладине

Вечерас од 22 часа у бањолучком Дому омладине можете пристуствовати концерту Домаћи терен "Вол 1" (Wall 1) чији је циљ промовисања домаће музичке сцене. Наступају Неуро из Бања Луке, Мaдерфанки и Дбау из Приједора. Улаз је 3КМ. Организатори су ОСБЛ и УГ "Пост Скриптум".

Петак, април 13, 2012 / 15:39

Вечерас од 22 часа у бањолучком Дому омладине можете пристуствовати концерту Домаћи терен "Вол 1" (Wall 1) чији је циљ промовисања домаће музичке сцене.

Наступају Неуро из Бања Луке, Мaдерфанки и Дбау из Приједора. Улаз је 3КМ.

Организатори су ОСБЛ и УГ "Пост Скриптум".



Оставите одговор