Борац на корак до титуле

Бањoлучки Борац је након 28. кола Премијер лиге сачувао пет бодова предности испред Жељезничара побједом над Травником резултатом 2:0. Екипа Владе Јагодића ништа није препустила случају па су од самог почетка сусрета кренули офанзивно на гол гостију. Оваква игра Бањoлучана донијела им је жељени подогак већ у петој минути сусрета, а стријелац је био Видаковић. […]

петак, мај 20, 2011 / 09:40

Бањoлучки Борац је након 28. кола Премијер лиге сачувао пет бодова предности испред Жељезничара побједом над Травником резултатом 2:0.

Екипа Владе Јагодића ништа није препустила случају па су од самог почетка сусрета кренули офанзивно на гол гостију.

Оваква игра Бањoлучана донијела им је жељени подогак већ у петој минути сусрета, а стријелац је био Видаковић. Послије раног вођства домаћи су стали на лопту, па до истека првог полувремена није било већих прилика.

Борац је у 68. минути удвостручио предност када је Дарко Малетић убацио из корнера, а Вељовић, који је свега четири минута раније ушао у игру, главом је матирао гостујућег голмана Адиловића за 2:0.